POMEM Mülakat Yerleri ve Tarihleri Açıklandı

Lisans ve ön lisans mezunlarının polis olmak için başvurdukları POMEM için başvurusu kabul edilenlerin mülakat yerleri ve tarihleri belli oldu.

EĞİTİM 13.06.2018, 22:05
POMEM Mülakat Yerleri ve Tarihleri Açıklandı

Mülakat Tarihi ve Yeri Sorgulama

22. dönem POMEM alımları için başvuru yapan ve başvurusu kabul edilen adaylar nerede ve ne zaman mülakata gireceklerini öğrenmek için Polis Akademisi’nin internet sitesini kullanabilecekler. E-devlet şifresi bulunan adaylar sisteme giriş yaparak sonuçları görebileceklerdir.

Sınava Getirilecek Belgeler

Mülakata girmek isteyen adaylar sistemden sorgulamayı yaptıktan sonra belirtilen tarih ve yerde hazır olacaklardır. Yanlarında getirmeleri gereken şeyler ise nüfus cüzdanı ile sınav giriş belgesi olarak belirtildi. Adaylara herhangi bir tebligat ya da sınav giriş belgesi gönderilmeyeceği. İçin adayların duyuruları takip etmeleri gereklidir. Bu kapsamda internet sitesinde yayınlanan duyurular tebliğ yerine de geçecektir.

Mülakat sırasında adayların telefon gibi elektronik eşyaları yanlarında bulundurmaları yasaktır. Yanlarında getiren kimseler ise bunları başkasına emanet etmelidir.

Mülakat sonuçları ise Polis Akademisi internet adresinden duyurulacaktır. Dolayısıyla resmi siteyi takipte kalmak gereklidir. Bunun yanı sıra sitemizden de gerekli duyurular yapılacaktır. Böylelikle tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. 22. Dönem POMEM adayları ve 23. Dönem POMEM sınavlarına girmeyi hedefleyen adaylar için en güncel gelişmeler sizler için takip ediliyor. Yeni bir açıklama ya da düzenleme yapılması durumunda anında en doğru şekilde haberdar olabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)