Okul Müdürünün Odasında Skandal Görüntüler

İstanbul Arnavutköy’de bulunan bir lisenin müdür odasında bir veli kızı ile sözlü tartışmaya giren bir erkek öğrenciyi tekme tokat döverken görüntüleri güvenlik kamerasında yansıdır.

EĞİTİM 24.02.2020, 17:00
Okul Müdürünün Odasında Skandal Görüntüler

Eğitimde yaşanılan şiddet olaylarının bir yenisi Arnavutköy’de ki bir lisede meydana geliyor. İddialara göre lise son sınıfta okuyan 2 öğrenci arasında ortaya çıkan sözlü tartışma sonrasında olay içerisinde bulunan kız öğrenci yaşananların hepsini babasına anlatıyor. Ertesi gün okula gelen sinirli baba kızına tartıştığı erkek öğrenci tarafından küfür edildiğini iddia ederek, durumu derhal okul müdürü ile görüşme istediğini belirtiyor.

Olayın her iki tarafından bulunan öğrenciler hakkında da disiplin soruşturması başlatan okul müdürünün odasında yaşananlarla ilgili bilgi alan kızgın baba, kızına küfür ettiğini iddia ettiği 17 yaşındaki erkek öğrenciye kimsenin beklemediği bir esnada saldırıyor. Kızgın babanın yumruk ve tekmelerine maruz kalan ve neye uğradığını şaşıran erkek öğrenciyi, kızgın babanın elinden okul müdürü güçlükle kurtarabildi.

Saldırı Anının Tamamı Güvenlik Kamerasına Yansıdı

Kızgın velinin saldırısı sonucu hafif yaralanan gencin annesi Selda Turan okul idaresi tarafından okula çağrılıyor. Oğlunun kızgın bir veli tarafından tekme tokat dövüldüğünü öğrenen anne Selda Turan okuldaki güvenlik kamerası görüntülerini izlediğinde büyük bir üzüntü ve sinir yaşadığı ifade ediliyor.

Oğlunun savunmasız olduğunu ve okul müdürünün sorduğu sorulara cevap verirken bir anda kız öğrenci velisi tarafından saldırıya uğradığını ifade eden anne Selda Turan avukatı aracılığıyla okul müdürünün odasındaki güvenlik kamerası görüntülerini alarak emniyete gitti ve oğlunu darp eden veliden şikayetçi olduğu bilgisi paylaşıldı.

Yorumlar (0)