Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici Seçme Sınav Giriş Belgelerini Yayımladı

Milli Eğitim Bakanlığı Bünyesindeki Kurumlara ÖSYM’nin yapacağı 2019 EKYS giriş belgelerini yayımladı. Sınav giriş belgelerini yayınlayan MEB sınav bina ve salonları adaylar tarafından görülmekte…

EĞİTİM 11.04.2019, 17:50
Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici Seçme Sınav Giriş Belgelerini Yayımladı

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki Eğitim Kurumlarına Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığında ÖSYM Yönetici Seçme sınavı yapılacağından dolayı EKYS sınav giriş belgelerini yayımladı.

MEB bünyesindeki eğitim kurumlarına müdür ve müdür yardımcı seçme için ilk defa ÖSYM Başkanlığı tarafından Yönetici seçme sınavı yapacaktır. Sınava ilişkin giriş MEB 2019 EKYS belgelerini yayımladı.

Yayımlanan Yönetici seçme sınavına ilişkin olarak yazılı açıklama yapan ÖSYM Başkanlığı 201 Nisan 2019 tarihinde yapılacak EKYS sınavına ilişkin olarak adayların yerlerini binalarını ve salonlarını önceden görmeleri kendileri açısından iyi olacaktır, denildi.

Adaylar yapılan duyuruda 21 Nisan sınav günü 10:00 dan sonra binalara alınmayacak olup ÖSYM’nin vermiş olduğu giriş şifresi ve T.C kimlik numarası ile sınava giriş yerlerini  ÖSYM resmi web sayfasında görebileceklerdir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)