Milli Eğitim Bakanlığı 24 Kasım Etkinliği

Öğretmenler gününün yaklaşması ile hazırlıklar sürüyor. Milli Eğitim Bakanlığı 24 Kasım Öğretmenler Günü için Ankara’da bir etkinlik düzenliyor. Eğtimde fark yaratan 130 öğretmen Başkentte ağırlanacak…

EĞİTİM 20.11.2018, 17:05
Milli Eğitim Bakanlığı 24 Kasım Etkinliği

Türkiye’nin Farklı İllerinden Öğretmenler Geliyor
Onlar mesleğine değer katmanın gururunu yaşayan öğretmenler. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen 24 kasım öğretmenler günü etkinliği ile ödüllendirilecekler. Başkentte ağırlanacak olan öğretmenler aslında yaptıkları ile adını tüm Türkiye’ye duyurmuş olan öğretmenlerimiz.

Tekirdağ’dan Melih Öğretmen
Evet, 130 öğretmenimiz arasında yer alan Melih Öğretmen, Mobekap projesi ile kendini tanıttı. Proje kapsamında canla başla çalışan öğretmenimiz, Gaziantep’teki tüm köyleri dolaşarak yetenekli çocuklar ile müziği tanıştırdı. Onların da bu alanda kendini geliştirmesi için ışık oldu.

Afyonkarahisar’dan Özlem Öğretmen
Projesi ile o da Türkiye’de eğitime değer katan öğretmenler arasında yerini aldı. Geliştirmiş olduğu ‘‘Geri Dönüşümden Tasarıma’’ isimli projesi ile büyük takdir topladı. Velilerin eserlerinden yıl sonu resim galerisi oluşturdu. Bilinçli bir eğitim ile çocukların yüzünü güneşe döndürmeyi başardığını söyleyebiliriz.

İzmir Tire’den Mutlu Öğretmen
Seminerler ile geleneksel çocuk oyunları eğitimi vermeyi başardı. Mutlu öğretmen, İzmir’in Tire İlçesi’nde görev yapıyor. Türkiye’nin pek çok ilini gezerek geleneksel çocuk oyunları eğitimi verdi. 5 bin öğretmenin bundan faydalanarak, öğrencilere yol göstermesini sağladı.

24 Kasım Öğretmenleri Günü Kutlamaları kapsamında, başta ismi geçen öğretmenlerimiz olmak üzere 130 öğretmen teşekkür edilmek üzere Ankara’da ağırlacak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Meki özlük 2 yıl önce
Öğretmenler günü teşekürü ne talibim.