KPSS’ye Giriş Adresleri ÖSYM Tarafından Açıklandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi( ÖSYM ) Tarafından MBSTS ve DİB Giriş yerleri ÖSYM Tarafından Yayımlandı. Adaylar Nerelerde Hangi Eğitim Kurumlarında Sınava Katılacaklar İşte Detaylar….

EĞİTİM 03.04.2019, 19:37 03.04.2019, 20:52
KPSS’ye Giriş Adresleri ÖSYM Tarafından Açıklandı

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından uygulanacak olan mesleki bilgiler yeterlilik seviye tespit sınavına girecek adayların sınava girecekleri eğitim kurumlarının bina ve salonlara yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Kamu Seçme ve Yerleştirme Sınavı KPSS Sınavına girecek adayların sınava girecek yerleri belirten, sınava giriş belgesini, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ve ÖSYM tarafından verilen aday şifreleri ile aday işlemleri internet sayfası açılmış olup yerlerini öğrenmek isteyen adaylar aşağıdaki linkten görebilir.

Adaylar 13 Nisan 2019 Cumartesi günü sınavı olacak Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Yeterlilik Sınavı ve MBSTS KPSS Sınavınına girecek adaylar saat 14:30’dan binalara alınmayacağı duyurusunda bulanan ÖSYM Başkanlığı Mağduriyet Yaşanmaması için Açıklama Gereği Duyulduğunu Söyledi.

Sınav Giriş Yeri için Tıklayın

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)