Kamu Kurumuna KPSS Şartsız Teknoloji Öğretmeni Alımı Yapılacak

Güncel kamu öğretmen alımı ilanları ile beraber yayınlanmış olan bilgilerde KPSS şartsız olarak İstanbul Zeytinburnu belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere Teknoloji öğretmeni alımı yapılacak.

EĞİTİM 17.10.2021, 12:00 19.10.2021, 09:14
Kamu Kurumuna KPSS Şartsız Teknoloji Öğretmeni Alımı Yapılacak

Son dakika haber genelinde yayınlanmış KPSS'siz öğretmen alımı ilanları için başvuru işlemlerinde bulunacak olanların atölye eğitimi almış olmaları gerekiyor.


Öğretmen Alımı Başvuru Bilgileri


•    İstanbul öğretmen alımı son başvuru tarihi 18.10.2021 olarak bildirildi.

•    Başvuru yapmak isteyen öğretmen adayları kuruma şahsen başvuru yapmalıdır. Başvuru formu kuruma başvuru yapıldığı esnada kişilere verilecektir.

•    Mülakat sınavı tarihi daha sonra başvuru yapan kişilere mesaj yolu ile bildirilecektir.

ogretmen-alimi


Kamu Öğretmen Alımı Başvuru Şartları


1.    Kamu öğretmen alımı için başvuracak kişilerin elektrik mühendisliği, haberleşme mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, bilişim sistemleri mühendisliği, makine mühendisliği ve öğretim teknolojileri bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor.

2.    Memur alımı ilanları genelinde başvuru yapmak isteyenlerin okul dışı eğitim ortamları hakkında bilgili olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

3.    Belediye personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin günümüz eğitim yaklaşımlarına hakim olmak, yapılandırmacı eğitim, problem temelli eğitim ve proje temelli eğitim konularında deneyim sahibi olmaları gerekmekte.

4.    Kamu personel alımı için başvuru düzenlemek isteyenlerin tercihen daha önceden uygulamalı atölye eğitimleri vermiş olmaları, çocuklarla güçlü iletişim becerilerine sahip olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

5.    Güçlü araştırma yapma becerilerine sahip olmaları, içerik geliştirmeye açık olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

6.    Bütün vatandaşların Web 2.0 araçlarına hakim olmaları, 30 yaşından gün almamış olmaları ve İstanbul şehrinde ikamet ediyor olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı