İzmir’e 50 Milyon TL Değerinde Özel Eğitim Kurumu Yatırımı Yapıldı

Uğur Okulları, İzmir Narlıdere’de akademik ve bilimsel eğitim için yerleşke açtı. Bilim ve Teknolojinin Merkezi...

EĞİTİM 27.12.2018, 19:29
İzmir’e 50 Milyon TL Değerinde Özel Eğitim Kurumu Yatırımı Yapıldı

50 yıllık eğitim geçmişine sahip olan Uğur Okulları’nın Narlıdere’deki kampus yatırımı her camiadan beğeni topladı. 26 Aralık Çarşamba günü yapılan açılış törenine de ilgi yoğundu. Eğitim camiası ve idari kadrodan çok sayıda üst düzey yönetici açılışa katılım sağladı. 

Açılışta konuşma yapan konuşmacılar, bilim ve teknoloji temelli böyle bir kurumun açılmasının mutluluk verici olduğunu ifade ettiler. Her olayın arkasında eğitim olduğunu hatırlatarak eğitimin kutsallığını hatırlattılar. Bu görevi yürüten Uğur Eğitim Kurumlarına eğitim camiası adına teşekkürlerini ilettiler.

Asalet ve Zerafet Dersi
BUEK Başkanı Enver Yücel, açılıştan önce Drone Atölyesi’ni ziyaret etti ve teknolojinin kampüste kullanımına şahitlik etti. Bu atölyede sadece drone uçurulmayacak, aynı zamanda drone üretilerek dünyaya pazarlamak hedefleniyor. Böylece geleceğe yön veren öğrenciler yetiştirilecek.

STEM'i en iyi kullanan okullardan biri olan bu kampüste okul öncesi ve ilkokul öğrencileri eğitim görecek. Okul öncesi eğitime ise ekstra önem verilen yatırımlar hayata geçirilecek. 

Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu, ülkemizde 44 ilde 52 kampüs ve 137 okul ile öğrencileri buluşturduklarını söyledi. İlk kez İzmir’de okul öncesi ve ilkokul eğitimi vermeye başladıklarını söyledi. Yenilikçi eğitim anlayışı ile nitelikli bir eğitim vereceklerini aktardı. Kurumlarda Asalet ve Zarafet dersi de verileceğini aktardı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@