Güncel Kamu KPSS Şartsız Anaokulu Öğretmeni Alımı İlanları

Güncel memur alımı ilanları ile KPSS’siz öğretmen alımı genelinde İzmir belediyesi içinde istihdam edilmek üzere 1 adet anaokulu öğretmeni alımı yapılacaktır.

EĞİTİM 11.10.2021, 09:48
Güncel Kamu KPSS Şartsız Anaokulu Öğretmeni Alımı İlanları

Kamu memur alımı ilanları ile beraber İzelman kurumu personel alımları için başvuru yapacak kişiler ilgili bölümde mezun olması gerekmekte.


BAŞVURU BİLGİLERİ


•    İzmir öğretmen alımı için son başvuru tarihi 13.10.2021 olarak açıklandı.

•    Tüm başvuru yapacak adayların aşağıda yazılı mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

•    E mail yollarken başvurduğunu kadroyu belirtin.

basvuru@izelman.com.tr

anaokulu-ogretmen-alim-ilan-kilavuz


BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Kamu işçi alımı kapsamında çalışacak kişilerin tercihen alanlarında bir yıllık bir deneyime sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve ekip çalışmasına yatkın olmaları gerekmekte.

2.    Belediye memur alımı için başvuru düzenlemek isteyen adayların, sorumluluk sahibi olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve koordinasyon ve takip becerisine sahip olmaları gerekiyor.

3.    Türk vatandaşı olmak.

4.    Bütün vatandaşların yeni eğitim teknikleri hakkında bilgili olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlamaları gerekmekte.

5.    Kamu öğretmen alımı için başvurmak isteyenlerin problem analiz etme ve çözme yeteneğine sahip olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve disiplinli ve gelişime açık olmaları gerekiyor.

6.    Başvurmak isteyen kişiler öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı