Dünya Merkezli Eğitim İle Başköy Ortaokulu Ülkenin Önde Gelen Köy Okullarından

Öğrencilerini başarılı, üretken, insan ilişkilerine önem veren, çözüm odaklı bireyler olarak yetiştirmeyi hedefleyen Başköy İlk ve Ortaokulu ülkenin önde gelen köy okulları arasında yerini alıyor.

EĞİTİM 20.10.2021, 20:43
Dünya Merkezli Eğitim İle Başköy Ortaokulu Ülkenin Önde Gelen Köy Okullarından

Öğrencilerinin eğitiminde sorumluluk sahibi olan, bilimsel düşünen, yaratıcı, girişken, Dünyaya uyumlu, ülkemize katkıda bulunan bireyler olmalarını misyon edinen Başköy Ortaokulu, öğrencilerini bugünden geleceğe hazırlıyor.

Öğrencilerin eğitim öğretiminde gerek en gelişmiş öğretim yöntemlerinin ve teknolojinin kullanılmasında, gerek yabancı dile önem verilmesinde okul Müdürümüz Sayın Abubekir Kaya’nın katkıları büyüktür.

Okul öncesi eğitimin de verildiği okulumuzda, Mangala Turnuvası, Satranç Turnuvası, İstiklal Marşı Güzel Okuma Yarışması, Dost Kervanı Kardeş Okulumuz Projesi, TÜBİTAK Projesi, Hoş Geldin Öğretmenim Projesi, GSB İle Kitap Okuma Halkaları Projesi, Okulumuzda Tiyatro İzlemeyen Kalmasın Projesi, Bir Hayalim Var Projesi, Krigami Etkinliği, Kırmızı Partisi, Sonbahar Yapraklarını Topluyoruz gibi pek çok sosyal ve kültürel etkinlik düzenlenmiş, projeler gerçekleştirilmiştir.

Bunlarla birlikte okulumuz masatenisi, futbol, voleybol gibi spor etkinliklerinde de dereceler kazanmıştır.

E-twining projelerimiz ise oldukça ses getirmiş ve çok başarılı çalışmalar gerçekleştirilmiştir.

Başarılı, hayata hazır bireyler yetiştirmede hızla adımlarına devam eden okulumuz medyada https://www.kamupersonelialimi.net haber sitesinde yer almıştır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı