AÖF 2018 Sınav Yerleri Yayınlandı

AÖF öğrencisi olan pek çok kişi yaklaşan final sınav yerlerinin belli olup olmadığını merak ediyor. İlk eğitim öğretim dönemi sona ererken, öğrenciler final sınavlarına hazırlanıyor.

EĞİTİM 08.01.2018, 21:42 09.01.2018, 16:30
AÖF 2018 Sınav Yerleri Yayınlandı

Öğrenciler diğer yandan da sınavların ne zaman olduğunu, nerede sınava gireceklerini merak ediyorlar. İşte tüm ayrıntılar.

Sınav Giriş Belgeleri

AÖF 2017-2018 eğitim dönemi final sınavına girecek öğrenciler için bu sene final tarihleri 13-14 Ocak 2018 olarak belirlendi. Adaylar ekampus.anadolu.edu.tr adresinden geçmiş sınav sorularına erişerek çalışabilirler. Sınava sayılı günler kaldığı için adaylar giriş belgelerini görmek ve sınav yerlerini öğrenmek istiyorlar. AÖF sınav giriş belgesi bugün açıklanması gerekiyor. Sistemden sayfanızı kontrol ederek giriş belgelerinin yayınlanıp yayınlanmadığını görebilirsiniz. 

Sınava Girerken Gerekenler

Adaylar sınav giriş belgelerinin çıktısını aldıktan sonra, sınava girecekleri yerleri özenle incelemeli ve yanlış adreslere gitmemeye özen göstermelidir. Ayrıca sınava girerken mutlaka Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi ile Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesinin yanlarında getirmeliler. Bu iki belgeden birinin eksik olması halinde aday sınava alınmayacaktır. Herhangi bir sebeple sınava giremeyen adaylar için mazeret sınavı yapılmayacaktır. 

AÖF sınav yerleri belli olduktan sonra, adaylar bu hafta sonu sınavlara girecek. Sınav sonuçlarının ise yaklaşık 15 gün sonra açıklanması bekleniyor. Adaylar AÖF öğrenci sayfalarından açıklandıktan sonra sınav sonuçlarını görebilecekler. Şimdiden sınava girecek olan tüm öğrencilere başarılar diliyoruz…

Yorumlar (0)