23 Nisan'da Tatilinizi 4 Güne Çıkartabilirsiniz

Milli Eğitim Bakanlığı 2019 Yılı Eğitim ve Öğretim takvimini daha öncesinden resmi web sitesinden yayınlamıştı. 23 Nisan 2019 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bugün salı gününe denk geldiğinden çalışanların tatillerini 4 güne çıkartacak formül…

EĞİTİM 19.04.2019, 14:15
23 Nisan'da Tatilinizi 4 Güne Çıkartabilirsiniz

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dünyanın tüm çocukları için bayram edilmiştir. Bu vesileyle her yıl ülkemizde ve tüm dünyada kutlanan Çocuk Bayramı bu yıl salı gününe denk geldiğinden aradaki Pazartesi günü tatil etme imkanı bulmak isteyenler Pazartesi günü için resmi izin alabilirler.

İşkolik veya İş sendromu yaşayan çalışanlar için 22 Nisan Pazartesi günü işyerlerinden izin alarak 4 gün tatil yapabilir. Daha öncesinden Milli Eğitim Bakanlığı 2019 yılı eğitim ve öğretim takviminde belirtilen tatil günlerini açıklamıştı. Bu münasebetle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Sadece bir gün 23 Nisan'da çalışanlar için tatil edilmiştir.

Yarınlarımız olan umudumuz çocuklarının  Kamu Haber sitemiz olarak tüm dünya çocuklarının şimdiden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en kalbi duygularla kutlarız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)