2021 Memur Alımı İlanları Kapsamında KPSS'siz Personel Alınacak

Yayınlanmış olan bilgilerde KPSS'siz 2021 memur alımı ilanları ile beraber İzmir büyükşehir belediyesi kamu personel alımı kapsamında kalite güvence uzmanı alınacak.

EĞİTİM 12.10.2021, 11:39 13.10.2021, 09:42
2021 Memur Alımı İlanları Kapsamında KPSS'siz Personel Alınacak

2021 memur alımı ilanları dahilinde Baysan eğitim kurumu alımları için başvuru yapacak kişilerin ilgili bölümden önlisans derecesinde mezun olmaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Konak ilçesi için son başvuru tarihi 14.10.2021 olarak açıklandı.

İş başvurusu işlemleri aşağıda yazılı olan site üstünden yapılacaktır.

www.baysanizmir.com.tr


Başvuru Şartları Nedir?


İzmir kamu ilanları için başvurmak isteyenlerin gıda sektöründe en az 2 yıllık deneyim sahibi olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Konak kamu iş ilanları için başvuru düzenlemek isteyen adayların en az ilgili bölümle alakalı olarak önlisans bölümlerinden mezun olmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

2021 memur alım ilanları için tüm kişilerin İş sağlığı, iş güvenliği , çevre koruma düzenlemeleri konularında bilgili olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

kamu-memur-personel-alim-ilan-2021

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Kamu dışı işçi alımı için çalışmak isteyen kişilerin mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Memur iş ilanları kapsamında görev almak isteyenlerin KHK hükümlerine istinaden görevinden ihraç edilmemiş olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olması gerek.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı