Jandarma 1640 Muvazzaf Astsubay Alımı

Astsubay Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmakta olan resmi iş ilanları duyurularında Jandarma genel komutanlığı kendi içinde çalıştırılmak üzere 1640 adet sözleşmeli Muvazzaf Astsubay Alımı yapacaktır.

Askeri Alımlar 22.03.2021, 00:01 11.08.2021, 16:23
Jandarma 1640 Muvazzaf Astsubay Alımı

Jandarma 1640 Muvazzaf Astsubay Alımı

Astsubay Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmakta olan resmi iş ilanları duyurularında Jandarma genel komutanlığı kendi içinde çalıştırılmak üzere 1640 adet sözleşmeli Muvazzaf Astsubay Alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Muvazzaf Astsubay Alımı ilanı başvuru son başvuru tarihi 28.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan başvuru linki üzerinden başvuru işlemlerini online olarak yapmaları gerekiyor.

https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris

Aşağıda yayınlanmış olan resmi ilanın belgelerin görüntüleri bulunmakta. Lütfen bu belgeleri dikkatlice inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - 1640 adet Astsubay ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 -1640 adet Astsubay ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 -1640 adet Astsubay ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 -1640 adet Astsubay ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 -1640 adet Astsubay ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - 1640 adet Astsubay ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - 1640 adet Astsubay ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 -1640 adet Astsubay ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 -1640 adet Astsubay ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 1640 adet Astsubay ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 1640 adet Astsubay ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 1640 adet Astsubay ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 1640 adet Astsubay ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 1640 adet Astsubay ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 1640 adet Astsubay ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı